Muğla Sıtkı Koçman Üniversitesi Bodrum Güzel Sanatlar Fakültesi’nde 10’uncu mezuniyet töreni gerçekleştirildi. Fakültenin grafik, resim, heykel ve sahne sanatları bölümlerini bitiren 39 öğrenci, mezuniyet heyecanı yaşadı. 

        Fakülte içerisindeki Şükran-Rauf Nasuhoğlu Araştırma, Eğitim ve Kültür Merkezi'nde düzenlenen mezuniyet töreni saygı duruşu ve İstiklal Marşımızın okunmasıyla başladı. Ardından üniversitenin eğitim fakültesinin müzik dinletisi yapıldı. Fakülte öğrencileri ile öğretim görevlilerinin fotoğraflarından oluşan slayt gösterisi sonrası fakülte birincisi olan ve derece alan öğrenciler, Fakülte dekanı Prof. Dr. Erol Turgut ve Rektör yardımcısı Prof. Dr. Volkan Coşkun konuşma yaptılar.
        
        Diploma törenine katılan Kaymakamımız Bekir Yılmaz mezun olan öğrencileri tebrik ederek başarılar diledi.
 
        Kaymakamımızın konuşmasının ardından öğrencilere mezuniyet belgeleri verildi. Belgelerini alan öğrenciler keplerini havaya fırlattı. Tören sonrası 10. Mezuniyet Sergisinin açılışı yapıldı. Sergide resim, grafik ve heykel bölümü son sınıf öğrencileri yıl içinde üretmiş oldukları mezuniyet çalışmalarından bir kesit sundular.