T.C. Ýçiþleri Bakanlýðý e-icisleri projesi Bilgi Edinme Ýnsan Haklarý Baþvuru Formu e-mevzuat bilgi sistemi TC Kimlik no sorgulama Resmi Gazete

 

 


Bulunduğunuz Yer: Haberler  >>   İlçemizden Haberler / Haber Paylaşma

 BODRUM HALK EĞİTİM MERKEZİ MÜDÜRLÜĞÜ BİLGİLENDİRME TOPLANTISI DÜZENLEDİ.
 

 

 Bu içeriği yazdırmak için tıklayın...  Yazı tipini küçültmek için tıklayın.  Yazı tipini büyütmek için tıklayın.

Bodrum Halk Eğitim Merkezi ve Akşam sanat Okulu Müdürlüğü, yaşam boyu öğrenme, halkı eğitimi planlama işbirliği koordinasyon toplantısı yapıldı. Toplantıya saygı duruşu ve İstiklal Marşı ile başlandı.  Bodrum Kaymakamı Dr. Mehmet GÖDEKMERDAN’ın başkanlığında Halk Eğitim Müdürlüğü yetkilileri,  köy ve mahalle muhtarları,  belediye başkanları ve kurum temsilcileri 2012 yılında yapılacak olan halk eğitim faaliyetleri konusunda bilgilendirildi.

Halk Eğitim Merkezi Müdürü yaptığı açıklamada hedeflerinin okuryazar oranını artırmak ve verdikleri eğitimle eğitim almak isteyenlere destek vermek olduğunu dile getirdi. İkinci hedeflerininse meslek, sanat ve sosyal aktiviteleri yaygınlaştırmak olduğunu belirtti.

Bodrum Kaymakamı Dr. Mehmet GÖDEKMERDAN “Bu kurumumuz halk için var. Halkın eksikliklerini, halkın sosyalleşmesi ve halkın bir meslek edinmesine yardımcı ve destek olmak için var. Burada belediye başkanlarımıza ve muhtarlarımıza çok iş düşüyor. Kendi bölgelerinde okuryazar olmayan, iş arayan ve aile bütçesine yardımcı olmak isteyenleri bu kurumumuza yönlendirmeleri gerekmektedir” dedi.


Bu içerik toplam 1.054.364 kez gösterildi, Site toplam 2.055.332 kez gösterildi, sayfalarımızı şu an 44 kişi geziyor.

e-posta:bodrum@icisleri.gov.tr
tel: 0(252) 316 10 01